Úvod
 Uskutečněné  výpravy
 Destinace
 Súdán
 
 
 O nás
 Kontakt

Pár slov o CK PLANETA

Co napsat? Asi pár slov o sobě, jako zakladateli cestovní kanceláře PLANETA.
Zájezdy za potápěním organizuji od roku 1998, avšak s cestováním a potápěním jsem začínal již jako student a během minulého systému jsem uskutečnil několik větších dobrodružných cest (Alžír, Indie, Nepál, Irán, Kuvajt, Filipíny, Thajsko, Mexiko) a zúčastnil jsem se pár speleopotápěčských expedicí jako potápěč a lékař, např. Cuba´80, Tanzania-Zaire´85, Baleáry´87.
V současnosti se specializujeme se na zájezdy za potápěním, poznáním a relaxací k Rudému moři, zejména na Sinaj do exotického Dahabu, kde jako jediná česká cestovní kancelář máme své stálé zástupce, a potápěčská safari na lodích v celém Rudém moři, hlavně Egypt, ale i Súdán a Jemen.
Připravujeme rovněž cesty expedičního charakteru do máloznámých končin jako Sudan, Jemen, Borneo, Filipíny, Papua či pobřeží u Alexandrie.

Rád bych zde poděkoval všem dosavadním úcastníkům zájezdů a safari za jejich přízeň a srdečnou atmosféru, jež bývá na našich zájezdech, a věřím, že si z nich všichni odnesli nezapomenutelné zážitky.

Za CK PLANETA
Dr. Petr Paszek

Petr Paszek

Pokud chcete strávit dovolenou aktivně, spatřit něco zajímavého, nahlédnout do života domorodců či prožít menší dobrodružství, pak neváhejte. Ještě existují "divoká" či nepříliš civilizovaná místa na naší planetě, avšak čím dál tím více lidí je vyhledává a komerční turismus se již začíná tlačit i do těch dříve opomíjených koutů naší planety.

CA PLANETA Tel.: 602 718 501, info@ckplaneta.cz