Malajsie-Info | Programy | Sipadan | Mabul | Layang Layang | Ubytování Sipadan-Mabul | Potápění Sipadan 
 Úvod
Nabídka:
 Expedice
Destinace:
 Egypt-Dahab
 Egypt-Safari
 Filipíny
 Kuba
 Malajsie
 Raja Ampat
 Sangalaki
 Súdán
 
 Fotografie
 O nás
 Kontakt

Program Sipadan-Layang Layang

Orientační program možné cesty na Borneo spojené s potápěním na Sipadanu a Layang Layang. Nejvhodnější měsíce pro potápění na Layang Layang únor až říjen. Program vám "ušijeme" na míru dle vaších požádavků a s ohledem naváznost spojů (některé lety a trajekty nejsou denně). Lze zajistit i zájezd na 10 dní s týdenním pobytem a potápěním na Sipadanu. Případně i program s potápěním na Sangalaki.

Příklad možných itineráří
 Varianta Sipadan-Layang 18 dní Varianta Sipadan-Layang 13 dníOrient. ceny
 1. denLetecky Praha/Víděň- Kuala Lumpur-Kota Kinabalu Letecky Praha/Vídeň-Kuala Lumpur-Balikpapan. Nocelh v hotelu.cc 30000+taxy
 2. denLetecky Kuala-Kota-Tawau, doprava do Semporny na ostrov Mabul.Letecky Kuala-Kota-Tawau, doprava do Semporny na ostrov Mabul. 
 3.-6. den4 dny potápění u ostrovů Sipadan a Mabul4 dny potápění u ostrovů Sipadan a Mabulcca 40-70 USD
4.-7. den4 dny potápění u ostrovů Sangalaki, Kakaban, Samama, posledni den doprava na atol Maratua, ostrov Nabucco.4 dny potápění u ostrovů Sangalaki, Kakaban, Samama, posledni den doprava na atol Maratua, ostrov Nabucco.4x150 USD
8.-11. denPotápění na atolu Maratua, návšteva rybářských vesniček, poslední den odpoledne doprava člunem do Tarakanu, nocleh v hotelu.Potápění na atolu Maratua, návšteva rybářských vesniček, doprava člunem do Berau, nocleh v hotelu.4 x150 USD
12. denLetecky nebo trajektem (2,5 hod.) do Tawau. Odlet do Prahy anebo doprava do Semporny a na ostrovy Mabul-Sipadan anebo na Layang Layang.Letecky do Balikpapanu a do Kuala Lumpur.cca 40-70 USD
13-16. den Potápění na Sipadan a Mabul nebo Layang Layang.přílet do Prahy/Vídněcca 4x150 USD
17. denOdlet ze Kota Kinabalu.  
18. denPřílet do Prahy/Vídně.  
Program i délka pobytu na jednotlivých ostrovech může být přízpůsoben dle zájmu účastníků.
Příklady itineráří
 Varianta Sangalaki-Nabucco-Layang 18 dní Varianta Sangalaki-Nabucco 13 dní 
 1. denLetecky Praha/Víděň- Kuala Lumpur-Kota Kinabalu Letecky Praha/Vídeň-Kuala Lumpur-Balikpapan. Nocelh v hotelu. 
 2. denPřílet do Kota Kinabalu, prohlídka města a tržišť, noclehPřílet do Balikpapanu, prohlídka města a tržišť, nocleh. 
 3. denLetecky Kota-Tawau-Taracan, případně Tawau-Taracan trajektem, doprava rychlým člunem na Sangalaki. V případě zpoždění nutný nocleh v Taracanu.Letecky Balikpapan-Berau, pak doprava rychlým člunem na ostrovy Sangalaki. 
4.-7. den4 dny potápění u ostrovů Sangalaki, Kakaban, Samama, posledni den doprava na atol Maratua, ostrov Nabucco.4 dny potápění u ostrovů Sangalaki, Kakaban, Samama, posledni den doprava na atol Maratua, ostrov Nabucco. 
8.-11. denPotápění na atolu Maratua, návšteva rybářských vesniček, poslední den odpoledne doprava člunem do Tarakanu, nocleh v hotelu.Potápění na atolu Maratua, návšteva rybářských vesniček, doprava člunem do Berau, nocleh v hotelu. 
12. denLetecky nebo trajektem (2,5 hod.) do Tawau. Odlet do Prahy anebo doprava do Semporny a na ostrovy Mabul-Sipadan anebo na Layang Layang.Letecky do Balikpapanu a do Kuala Lumpur. 
13-16. den Potápění na Sipadan a Mabul nebo Layang Layang.přílet do Prahy/Vídně 
17. denOdlet ze Kota Kinabalu.  
18. denPřílet do Prahy/Vídně.  
Program i délka pobytu na jednotlivých ostrovech může být přízpůsoben dle zájmu účastníků.
 
  CK PLANETA Tel.: 724 046 162, FAX: 596 626 305, safari@ckplaneta.cz