CK Planeta Homepage
 
Kuba Jardines de la Reina Santa Lucia Playa Larga Maria la Gorda Fotogalerie
 Úvod
Nabídka:
 Expedice
Destinace:
 Egypt-Dahab
 Egypt-Safari
 Filipíny
 Kuba
 Malajsie
 Raja Ampat
 Sangalaki
 Súdán
 
 Fotografie
 O nás
 Kontakt

Santa Lucia

Na severním pobřeží Kuby, asi 500 km na západ od Havany se nahchází malebné středisko Santa Lucia: asi 20 kilometrů pláže a přilehlé ostrůvky. Její teplá průzračná voda je chráněná dlouhou korálovou bariérou (údajně nejdelší na světě, táhnoucí se stovky kilometrů podél severního pobřeží Kuby, která chrání pobřeží před vlnami. Právě u Santa Lucía je tato bariéra nejblíže pobřeží vytváří pruh klidné, čisté a prohřaté vody – již 200 m od břehu je možné v hlubinách objevovat fascinující svět tropických ryb korálů, k tomu asi 27 potopených lodí a setkání s nebezpečným žralokem bělavým (Bull Shark=býčí žralok).

Několik málo hotelů a asi dvě potápěčské základny zajištují služby turistům.

Maria La Gorda, Kuba
 

Hotel Club Mayanabo (***plus)

Club Mayanabo, Santa LuciaNejedná se o superluxusní hotel, avšak má mnoho kladných referencí na internetu (krásný, teplý bazén, příjemná obsluha, zajímavé večerní programy a klid. Příznivé ceny a nebízí All Inclusiv.
V noci klid - není tam diskotéka.

Pokoje: standardní dvou nebo třílůžkové pokoje s výhledem na bazén a zahradu a palmy v okolí. Klimatizace, lednička, TV SAT, bezpečnostní schránka, koupelka.

 

Club Mayanabo, Santa LuciaALL INCLUSIVE: snídaně oběd, večeře formou švédských stolů, do 10:00 do 1 v noci - snack bar s hamburgery, nápoje bezalkoholické (piňacolada),pivo a alkohol kubánské, případně i zahraniční provenience. Večerní programy taneční a hudební, sportovní atrakce (katamaran, atd)

Pár minut pěšky k dalším hotelům, kde jsou diskotéky až do rána a potápěčské centrum Sharks Friends.

Club Mayanabo, Santa Lucia
Club Mayanabo, Santa Lucia
Club Mayanabo

 

Hotel Brisas Quatro Vientos ****

Hotel Brisas Quatro Vientos, Santa Lucia, KubaZnámý luksusní hotel, krásně zařízené pokoje. Tomu rovněž odpovídá cena. Diskotéka, bary, atrakce.

Výlety: poblíž malé městečko, exotické pohoří, Ostrov leguánů (Cayo Iguana) s kolonií plameňáků a údajně tisícovkou leguánů.

 
  CK PLANETA Tel.: 724 046 162, FAX: 596 626 305, safari@ckplaneta.cz